Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Prezydent RP Andrzej Duda w Wysokiem Mazowieckiem

1 Marca 2019 r., z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Wysokiem Mazowieckiem Prezydent RP Andrzej Duda około godziny 14-tej złoży kwiaty przy Pomniku Kapitana Kazimierza Kamieńskiego ps. "HUZAR” i jego żołnierzy.

Od godz. 12-tej będzie możliwość wejścia do specjalnej strefy w parku miejskim przy ul. Ludowej. Serdecznie zapraszamy.