Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Dzień Łabędzia - 9 czerwca 2019 r.

W związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Łabędzia, które odbędą się 9 czerwca 2019 r. Miejski Ośrodek Kultury organizuje dwa konkursy pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie:

• - konkurs plastyczny pt.: ,,Wysokie Mazowieckie – moje miasto w przyszłości”,
  • - konkurs na amatorski film promocyjny ,,Wysokie Mazowieckie w oku kamery”.

Regulaminy można pobrać z załączników. Zapraszamy do udziału.

W związku z licznymi pytaniami organizator dopuszcza możliwość dostarczenia prac na konkurs plastyczny w formacie A3.