Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania" 2019

W czwartek, 1 sierpnia 2019 r. o godz. 17:00
na placu przed Urzędem Miasta Wysokie Mazowieckie
rozpocznie się XIV Międzynarodowy Festiwal Folkloru „Podlaskie Spotkania”.
Na scenie zaprezentują się zespoły z Albanii, Chile, Czech, Kuby, Łotwy, Boliwii, Chorwacji, Indii oraz Polski.

Organizatorami festiwalu w naszym mieście są:
Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie
i Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

Zapraszamy!