Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Konkurs fotograficzny "PROW okiem fotoreportera" w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich serdecznie zaprasza zdolną, zaangażowaną młodzież posiadającą pasję do fotografowania oraz kręcenia krótkich filmów do wzięcia udziału w konkursie pt. "PROW OKIEM FOTOREPORTERA", poświęconym projektom zrealizowanych ze środków finansowych pochodzących z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Chciałabyś/ -byś zwiedzić ciekawe miejsca w województwie podlaskim, a przy okazji za swoje poświęcenie otrzymać nagrody w kategoriach:

- krótkometrażowy film promocyjny (w jakości HD o długości nie przekraczającej 90 sekund):
- fotografia (w formacie JPG o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 DPI i rozmiarze do 5 MB):

Termin, miejsce i forma składania prac konkursowych:
I etap - przyjmowanie drogą elektroniczną zgłoszeń do udziału w konkursie od 1 sierpnia do 14  sierpnia 2019 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
II etap - nadsyłanie prac konkursowych do 30 września 2019 r.

Prace konkursowe należy dostarczyć w zamkniętej kopercie z nagranymi materiałami na płycie CD/DVD na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
ul. Jana Kilińskiego 16
15-089 Białystok z adnotacją:
„PROW okiem fotoreportera”.

Więcej informacji na stronie organizatora: http://podlaskie.ksow.pl/news/entry/14604-konkurs-pt-prow-okiem-fotoreportera-zaprasz.html