Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

58. Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Ministra Obrony Narodowej

Już po raz kolejny Wysokie Mazowieckie będzie gospodarzem
Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Ministra Obrony Narodowej.

W czwartek, 15 sierpnia br. na ulicach miasta będzie można oglądać zmagania kolarzy grup zawodowych z Polski i zagranicy. Program tegorocznej edycji przebiega następująco: godzina 13 00 – ul. Ludowa, przed budynkiem urzędu miasta - prezentacja ekip i start honorowy wyścigu o godz. 13 45 . Start ostry wyścigu w miejscowości Gołasze Puszcza o godz. 14 00 i 10 okrążeń przez Gołasze Mościckie, Stare Wykno, Kulesze Kościelne, Nowe Wykno, Gołasze Puszcza. Następnie o godzinie 17 30 powrót do miasta ulicami : Przechodnia, Długa, 1 Maja, rondo NSZZ Solidarności, Ludowa, przejazd linii mety i 3 okrążenia ulicami: Ludowa, rondo Prezydenta L. Kaczyńskiego, Szpitalna, ks. Prałata Józefa Obrembskiego, 1 Maja, rondo NSZZ Solidarność, Ludowa, przejazd linii mety i wjazd w drugą i trzecią rundę, metą przed budynkiem urzędu miasta. O godzinie 18 00, przy urzędzie miasta dekoracja zwycięzców wyścigu kolarskiego.

Serdecznie zapraszamy do dopingowania zawodnikom wyścigu.