Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Uwaga! Zajęcia wakacyjne w poniedziałek

W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, dzisiejsze zajęcia wakacyjne zostały odwołane.
Liczymy na to, że pogoda się poprawi i zobaczymy się jutro.
P.S. Dobra wiadomość jest taka, że odwołane zajęcia przenosimy na poniedziałek (12.08.2019 r.)