DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Estończycy na pierwszych miejscach

58. Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Ministra Obrony Narodowej już za nami.  Metę w Wysokiem Mazowieckiem jako pierwszy przekroczył zawodnik z Estonii, Norman Vahtra, ze średnią prędkością 45 km/h. Drugi linię mety przekroczył również Estończyk Slim Kiskonen. Trzecie miejsce uzyskał Norbert Banaszek z Polski. Estończycy zgarnęli również nagrodę w klasyfikacji drużynowej dla najszybszej grupy.

W czwartek, 15 sierpnia 2019 roku, od godziny 13, na placu przez budynkiem urzędu miasta, zaprezentowali się zawodnicy z 9 drużyn kolarskich z Polski, Estonii, Turcji, Czech, Niemiec i Bułgarii.

Na dystans 174 km, wystartowało 57 zawodników. Ze startu na ulicy Ludowej, udali się w kierunku Kulesz Kościelnych. Tam mieli do pokonania 10 okrążeń i powrót na ulice Wysokiego Mazowieckiego. W mieście, zawodnicy ścigali się na pętli trzech rund ulicami Ludowa, Szpitalna, ks. Prałata Józefa Obrembskiego i 1 Maja. Na mecie, najszybsi kolarze dystans ten pokonali w 3 godziny 50 minut i 15 sekund.

Organizatorem imprezy w naszym mieście był Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie Jarosław Siekierko oraz Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Sportu "Mazovia Team", a jej głównym celem jest popularyzacja kolarstwa i promocja podlaskich szlaków rowerowych.

 

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com