NA TROPIE WYSOKOMAZOWIECKIEGO MISIA

Projekt ma zachęcić młodych mieszkańców Wysokiego Mazowieckiego do poznania lokalnej historii. Dwudziestoosobowa grupa dzieci w wieku 10-12 lat uczestniczyć będzie w warsztatach dziennikarskich, dzięki którym nauczy się podstaw tworzenia reportażu, pozna podstawowe etapy nagrywania i montowania filmów oraz stworzy własny film. Zaplanowano również spotkania z seniorami oraz wyjazd do Fabryki Misia w Białymstoku. Zwieńczeniem projektu będzie wystawa podsumowująca projekt.

Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.