Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

MOK zaprasza na zajęcia artystyczne

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza dzieci i młodzież do zapisywania się na zajęcia zorganizowane w roku artystycznym 2019/2020.

Szczegóły i zapisy u instruktorów lub pod nr tel. 508 095 250.

UWAGA! Zajęcia nauki gry na skrzypcach, koła plastycznego oraz OKAY DANCE
rozpoczną się w październiku!

Załączniki:
Pobierz plik (koła zainteresowań 2019_2020 internet.jpg)Koła zainteresowań 2019/2020[Koła zainteresowań 2019/2020]161 kB
Pobierz plik (okay dance 2019 nabór internet.jpg)OKAY DANCE nabór[OKAY DANCE nabór]135 kB