DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Na tropie wysokomazowieckiego misia - spotkanie w szkole i wywiady na terenie miasta 15.10.2019

15 października uczestnicy projektu „Na tropie wysokomazowieckiego misia” odwiedzili kolegów z klasy nauczania początkowego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem. Dzieci wspólnie bawiły się przy piosence „Pluszowe Niedźwiadki” z repertuaru Czerwonych Gitar.

W trakcie zajęć prowadzonych przez p. Elżbietę Kalinowską pierwszoklasiści stworzyli portrety pamięciowe poszukiwanego misia. Nasi mali dziennikarze rozmawiali o misiu nie tylko z dziećmi, ale również z p. dyrektor szkoły – Małgorzatą Koc. Następnie udali się na poszukiwania misia na terenie naszego miasta – przeprowadzali wywiady z napotkanymi ludźmi i zobaczyli budynek, w którym niegdyś mieściła się Futrzarska Spółdzielnia Pracy. Śledztwo prowadzone podczas trwania projektu naprowadziło detektywów na odpowiedni trop - miś uszyty w dawnym zakładzie pracy został odnaleziony u jednej z mieszkanek naszego miasta.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com