DESIGNED BY joomla2you

Aktualności

CALINECZKA

CALINECZKA
Oto MUZYCZNE OPOWIEŚCI ence-pence, gdzie taniec zaplata się z dźwiękiem, ruch z kolorem, słowo z gestem, a wszystko razem tworzy niezapomnianą przygodę, dając mnóstwo radości.
Podczas pierwszego spotkania, wraz z Calineczką udamy się w niezapomnianą muzyczną podróż, usłyszymy o czym śpiewa ropucha, zamienimy się w motyle, poznamy rodzinę chrabąszczy, uwijemy pajęczynę z zaprzyjaźnionym pająkiem, odwiedzimy dom myszki, spotkamy kreta, a na zakończenie wraz z jaskółką przeniesiemy się do magicznej kwiecistej krainy.
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Wysokim Mazowieckiem, ul. Ludowa 19
Termin: 21.12 (sobota), godz. 10:00 lub 11:30
Czas trwania: ok. 50 min.
Wiek: 2-6 lat
Cena: 30 zł/dziecko (rodzice gratis)

Obowiązują zapisy, których można dokonać na 2 sposoby:
1. w prywatnej wiadomości na
FB Ence-pence
2. pod numerem telefonu: 786-218-118

Gwarancją rezerwacji miejsca jest zgłoszenie uczestnictwa (podając nazwisko opiekuna oraz godzinę spotkania) oraz wcześniejszy zakup biletu, który odbywa się
PRZELEWEM na nr konta:

Monika Kinga Bobienko Ence-pence
ul. Krucza 6/43a
15-346 Białystok
06 1050 1793 1000 0097 1918 2421
w tytule: "ence pence/data i godzina/ nazwisko opiekuna "

UWAGA!!! UWAGA!! WAŻNE
--> Możliwość rezygnacji z zajęć i zwrotu pieniędzy w terminie nie krótszym niż 3 dni przed datą rozpoczęcia wydarzenia.
--> W przypadku odwołania udziału w zajęciach w terminie krótszym niż 3 dni przed datą rozpoczęcia zajęć, opłata nie będzie zwracana. Uczestnik ma prawo scedować opłatę na inną, wskazaną przez siebie, osobę.
--> W przypadku nieobecności na zajęciach opłata nie podlega zwrotowi.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Założeniem spotkań „ence – pence” jest wprowadzenie najmłodszych odbiorców w świat muzyki, jak również pokazanie, w jaki sposób muzyka przeplata się z innymi dziedzinami sztuki: 
z plastyką, tańcem, teatrem. Poprzez zabawę oraz różne formy aktywności twórczej, „ence – pence” kształci, umuzykalnia, ale także wychowuje młodych melomanów do świadomego uczestniczenia w kulturze.
Bardzo ważnym elementem każdych zajęć jest również integracja dzieci ze sobą, a podczas spotkań familijnych również z rodzicami we wspólnej zabawie

PROWADZENIE:
Kinga Bobienko - muzyk, pedagog, absolwentka rytmiki na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów dla Menedżerów Kultury na SGH w Warszawie. Jest założycielem Fundacji Pole do popisu, która organizuje różne wydarzenia artystyczne. Prowadzi familijny cykl "Poranki Muzyczne" w Szkole Muzycznej w Kozienicach i Pionkach oraz "Wkręć się w muzykowanie" w Kuźni Artystycznej w Radomiu. Współtworzy Zespół Gałgan, gdzie pisze i wykonuje własne piosenki dla dzieci. Jej fascynacją jest świat dziecięcej wyobraźni, który odpowiednio stymulowany, potrafi zabrać w niezapomnianą podróż.

Wszelkie szczegóły - Ence-pence

Serdecznie zapraszamy!
Ence - pence
Miejski Ośrodek Kultury w Wysokim Mazowieckiem

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com