DESIGNED BY joomla2you

Aktualności

Dziecięca szkoła bezpieczeństwa

„Dziecięca szkoła bezpieczeństwa” to tytuł akcji organizowanej w ramach wojewódzkiego programu „Wakacyjne/feryjne pogotowie bezpieczeństwa” przez Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem przy wsparciu Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Miło nam poinformować, że również zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym projekcie.

 Akcja polega na przybliżeniu uczniom klas II i III specyfiki pracy instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa, promowanie właściwych postaw w sytuacjach zagrożenia, kształtowanie wrażliwości w obszarze ochrony środowiska i promocja zdrowego stylu życia. Jedna z lekcji – przygotowana przez nas – będzie dotyczyła bezpieczeństwa w Internecie.

13 grudnia odbyła się uroczysta inauguracja w siedzibie organizatora, czyli KPP Wysokie Mazowieckie, z udziałem wszystkich partnerów, w której również uczestniczyłyśmy. W udziale przypadł nam zaszczyt wręczania uczniom indeksów, które wcześniej pomogłyśmy przygotować. Podczas spotkania zostały również podpisane porozumienia o współpracy.

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego bardzo chętnie przystępujemy do tej akcji.

Zdjęcia dzięki uprzejmości KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com