TROPEM WILCZYM - VIII edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

bieg

Zapraszamy do udziału w VIII edycji „TROPEM WILCZYM. Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych” . W tym roku mamy 180 miejsc startowych.

Rejestracja odbywa się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem http://mok.wysokiemazowieckie.pl/ do wyczerpania limitu miejsc startowych. O zarejestrowaniu zawodnika decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja udziału w biegu jest równoznaczna z akceptacją regulaminu i jego postanowień

Trasa ma długość 1963 m i stanowi pętlę. Możesz wybrać dystans złożony z 1, 2 lub 5 okrążeń.

Udział w biegu jest całkowicie bezpłatny – nie ponosisz żadnych kosztów związanych z udziałem w zawodach.  Jeżeli jesteś spoza naszego miasta, pamiętaj – nie zwracamy kosztów dojazdu i pobytu.

Każdy zawodnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę.

Po biegu przewidujemy posiłek regeneracyjny.

Trasa biegu:

START z ulicy Ludowej, w pobliżu pomnika mjr. Kazimierza Kamieńskiego „Huzara” i jego żołnierzy, naprzeciw Miejskiego Ośrodka Kultury; następnie ulicą Armii Krajowej, przez Plac Odrodzenia do ulicy Długiej (skręt w prawo), prosto (przez skrzyżowanie z ulicą Jagiellońską) do Rynku Piłsudskiego (od razu w prawo przed Pomnikiem Niepodległości - Polskiej Organizacji Wojskowej) i ulicą Mystkowską (z przecięciem ulicy Ludowej) przez Rondo im. Prezydenta Kaczyńskiego w ulicę Szpitalną, następnie ulicą Sienkiewicza i prosto aleją przez Park im. Kiełczewskich do ulicy Mickiewicza - w prawo, przed Pomnikiem Armii Krajowej, do ulicy Ludowej, skręt w lewo, do Miejskiego Ośrodka Kultury - META.

Biuro zawodów:

•  Biuro biegu będzie uruchomione w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 19 w dniu zawodów od godz. 1100 do zakończenia zawodów.

•  Przed zawodami biuro mieści się w Miejskim Ośrodku Kultury – czynne w godzinach 800-1600

bieg