Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wojciech Sumliński w Wysokiem Mazowieckiem - zapraszamy !

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na pierwsze spotkanie

KLUBU MIŁOŚNIKÓW HISTORII

26.01.2016 r. (wtorek) o godz.17:00

Wykład inauguracyjny wygłosi dziennikarz śledczy WOJCIECH SUMLIŃSKI.

Temat spotkania: Prawda o śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

WSTĘP WOLNY !

Po wykładzie będzie można zakupić książki autora.

Klub objęli swoim patronatem:

Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie Jarosław Siekierko,

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Małgorzata Sałęga,

Lekarz medycyny Czesław Chorąży.

Więcej informacji o autorze na stronie: www.sumlinski.pl