UWAGA!
Dnia 16 stycznia 2018 r. (wtorek) zajęcia Baletu oraz grup OKAY DANCE odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.

FERIE W MOK
22-26 stycznia 2018 r., godz. 10:00 - 14:00
Obowiązują zapisy - tel. 86 275 23 43.
Zapraszamy dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Ruszyły prace remontowe w Pracowni Orange

Miło nam poinformować, że trwają już prace remontowe w lokalu, w którym od przyszłego roku rozpocznie swoją działalność nowoczesna Pracownia Orange. Swoją siedzibę będzie miała w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Do pomocy w przygotowaniach włączyła się młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem, za co serdecznie dziękujemy.

Prace remontowe mają się zakończyć do końca listopada br. W tym miesiącu czeka nas jeszcze montaż mebli i podświetlanego kasetonu. W grudniu Fundacja Orange dostarczy nam sprzęt multimedialny i podłączy Internet.

Uroczyste otwarcie pracowni zaplanowane jest na początek stycznia przyszłego roku.