Zapraszamy do udziału:

* Kino plenerowe - Letnie Kino Nadziei - 20-21 lipca, godz. 21:00, plac za MOK

Szczegóły na plakacie w zakładce KINO

* Wakacje z MOK - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:00 - 14:00 - zapisy pod nr tel 86 275 23 43 lub w biurze MOK

* Podlaska Oktawa Kultur - 29 lipca.

Szczegóły w terminarzu

Pracownia Orange Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

w miesiącu lipcu 2018 zmienia godziny pracy

Aktualne godziny pracy:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - 13:00 - 18:00

środa - 8:00 - 13:00

Zapraszamy młodzież na warsztaty z Fundacją 5Medium (6-8 sierpnia) - podczas trzydniowych warsztatów wspólnie przygotujemy grę miejską, czekamy na Was i Wasze propozycje tematu gry miejskiej. Zapisy 86 275 23 34.

Ruszyły prace remontowe w Pracowni Orange

Miło nam poinformować, że trwają już prace remontowe w lokalu, w którym od przyszłego roku rozpocznie swoją działalność nowoczesna Pracownia Orange. Swoją siedzibę będzie miała w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Do pomocy w przygotowaniach włączyła się młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem, za co serdecznie dziękujemy.

Prace remontowe mają się zakończyć do końca listopada br. W tym miesiącu czeka nas jeszcze montaż mebli i podświetlanego kasetonu. W grudniu Fundacja Orange dostarczy nam sprzęt multimedialny i podłączy Internet.

Uroczyste otwarcie pracowni zaplanowane jest na początek stycznia przyszłego roku.