Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Ruszyły prace remontowe w Pracowni Orange

Miło nam poinformować, że trwają już prace remontowe w lokalu, w którym od przyszłego roku rozpocznie swoją działalność nowoczesna Pracownia Orange. Swoją siedzibę będzie miała w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Do pomocy w przygotowaniach włączyła się młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem, za co serdecznie dziękujemy.

Prace remontowe mają się zakończyć do końca listopada br. W tym miesiącu czeka nas jeszcze montaż mebli i podświetlanego kasetonu. W grudniu Fundacja Orange dostarczy nam sprzęt multimedialny i podłączy Internet.

Uroczyste otwarcie pracowni zaplanowane jest na początek stycznia przyszłego roku.