DESIGNED BY joomla2you

Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Aktualności

Ferie w Pracowni Orange

Ferie zimowe już za nami, a zatem należy je podsumować. Podczas ich drugiego tygodnia w Pracowni Orange zorganizowane zostały zajęcia dla dzieci, a każdy dzień miał inny motyw przewodni.

W poniedziałek pisaliśmy listy do Kapituły Orderu Uśmiechu, w których dowodziliśmy, że Grzegorz Kasdepke zasługuje na to odznaczenie. Wszyscy uczestnicy, podzieleni na grupy, stanęli na wysokości zadania i zgodnie stworzyli fantastyczne pisma, dzięki którym order powinien trafić w ręce  tego pisarza.

We wtorek razem z panią Violettą Dąbrowską dzieci wykonywały pocztówki. Każda z nich była wyjątkowa i na pewno sprawi radość temu, kto ją dostanie. Zadziwiające, jak niewielka ilość papieru może skutkować tak fantastycznymi efektami.

Środa upłynęła pod znakiem kalamburów. Jak pokazać „miłość od pierwszego wejrzenia” albo „świnkę morską”? To jedne z łatwiejszych haseł, z którymi walczyły dzieci, ale z trudniejszymi też sobie świetnie radziły.

Moi przyjaciele z bajek to temat czwartku. Porozmawialiśmy o ulubionych bajkowych postaciach i obejrzeliśmy film pt. „Dżungla”, który udowodnił, że warto wierzyć w siebie i swoje możliwości. Ostatnim punktem programu było wykonanie portretu najciekawszego bohatera.

Ostatni dzień ferii, czyli piątek, paradoksalnie był najbardziej oczekiwany, bo wtedy rozegrano turniej w FIFA18. Wszystko odbyło się zgodnie z zasadami prawdziwych rozgrywek: zawodnicy podzieleni byli na grupy, z których 2 drużyny awansowały do półfinałów, a stąd już prosto do finału. Każdy mecz wywoływał ogromne emocje zarówno wśród grających, jak i kibiców, ale wygrać mógł tylko jeden.

Na kolejne ferie musimy jeszcze trochę poczekać, więc teraz wszystkim uczniom życzymy sukcesów w życiu szkolnym.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com