Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Warsztaty makijażu i spa

We wtorek, 13 lutego 2018 r., w Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się bezpłatne warsztaty makijażu i spa. Uczestniczki warsztatów dowiedziały się jak wykonać makijaż dzienny, poznały różne triki makijażowe, testowały kosmetyki marki AVON oraz skorzystały z zabiegu SPA.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotogalerii.