Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Wiosno, przyjdź :)

We wtorek po świętach, czyli 3 kwietnia br., w naszej pracowni odbyły się otwarte zajęcia pt. „Uwolnijmy wiosnę!”.

Zeszłotygodniowe opady śniegu i wielkanocny deszcz utwierdziły nas w przekonaniu, że musimy zrobić coś, żeby wiosna do nas przyszła i zechciała zostać. O godz. 12:00 zawitały do nas dzieci, które chcą, żeby już było cieplej na zewnątrz. Aby tak się stało, śpiewaliśmy wspólnie wiosenne piosenki, wykonywaliśmy kwiaty z papieru, malowaliśmy zwiastuny wiosny, wykonywaliśmy baranki z patyczków kosmetycznych i płatków kosmetycznych oraz zajączki. Na koniec chętni uczestnicy naszych zajęć mogli wykonać wiosenny makijaż.

Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie, nasza pracownia, ozdobiona ich pracami, wygląda pięknie i czekamy już tylko na cieplejsze dni :)