Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wiosno, przyjdź :)

We wtorek po świętach, czyli 3 kwietnia br., w naszej pracowni odbyły się otwarte zajęcia pt. „Uwolnijmy wiosnę!”.

Zeszłotygodniowe opady śniegu i wielkanocny deszcz utwierdziły nas w przekonaniu, że musimy zrobić coś, żeby wiosna do nas przyszła i zechciała zostać. O godz. 12:00 zawitały do nas dzieci, które chcą, żeby już było cieplej na zewnątrz. Aby tak się stało, śpiewaliśmy wspólnie wiosenne piosenki, wykonywaliśmy kwiaty z papieru, malowaliśmy zwiastuny wiosny, wykonywaliśmy baranki z patyczków kosmetycznych i płatków kosmetycznych oraz zajączki. Na koniec chętni uczestnicy naszych zajęć mogli wykonać wiosenny makijaż.

Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie, nasza pracownia, ozdobiona ich pracami, wygląda pięknie i czekamy już tylko na cieplejsze dni :)