Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Interesujące szkolenie z WOAK już za nami !

Szóstego kwietnia br. w Pracowni Orange odbyło się bezpłatne szkolenie połączone ze spotkaniem informacyjnym, które poprowadzili szkoleniowcy z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku - panie Izabela Dąbrowska i Katarzyna Zagłoba oraz pan Mariusz Bieciuk z Białostockiego Ośrodka Kultury.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele m.in urzędów, instytucji i stowarzyszeń z terenu miasta Wysokie Mazowieckie. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się m.in. o ciekawych, darmowych warsztatach oraz grantach na realizację autorskich pomysłów w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury, Pomostu Dla Niepodległej i VIII Ogólnopolskiej Giełdy Projektów. Odbyło się również szkolenie z zakresu archiwizacji dokumentów i digitalizacji.