Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Interesujące szkolenie z WOAK już za nami !

Szóstego kwietnia br. w Pracowni Orange odbyło się bezpłatne szkolenie połączone ze spotkaniem informacyjnym, które poprowadzili szkoleniowcy z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku - panie Izabela Dąbrowska i Katarzyna Zagłoba oraz pan Mariusz Bieciuk z Białostockiego Ośrodka Kultury.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele m.in urzędów, instytucji i stowarzyszeń z terenu miasta Wysokie Mazowieckie. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się m.in. o ciekawych, darmowych warsztatach oraz grantach na realizację autorskich pomysłów w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury, Pomostu Dla Niepodległej i VIII Ogólnopolskiej Giełdy Projektów. Odbyło się również szkolenie z zakresu archiwizacji dokumentów i digitalizacji.