Zapraszamy do udziału:

* Kabaret NOWAKI w Wysokiem Mazowieckiem - 2 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 16:00;

bilety do nabycia w biurze MOK od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 14:00

* Wystawa fotografii Janusza Wolińskiego "Fryderyk Chopin w kraju ojczystym" - maj/czerwiec 2018 r. - wstęp bezpłatny

Interesujące szkolenie z WOAK już za nami !

Szóstego kwietnia br. w Pracowni Orange odbyło się bezpłatne szkolenie połączone ze spotkaniem informacyjnym, które poprowadzili szkoleniowcy z Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku - panie Izabela Dąbrowska i Katarzyna Zagłoba oraz pan Mariusz Bieciuk z Białostockiego Ośrodka Kultury.

W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele m.in urzędów, instytucji i stowarzyszeń z terenu miasta Wysokie Mazowieckie. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się m.in. o ciekawych, darmowych warsztatach oraz grantach na realizację autorskich pomysłów w ramach Podlaskiego Pomostu Kultury, Pomostu Dla Niepodległej i VIII Ogólnopolskiej Giełdy Projektów. Odbyło się również szkolenie z zakresu archiwizacji dokumentów i digitalizacji.