Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Dzisiaj odbędą się ostatnie zajęcia z robotyki

17 maja odbyły się już trzecie zajęcia drugiej edycji robotyki. Na każdych kolejnych zajęciach uczestników jest coraz więcej, co ogromnie nas cieszy. Przy takiej liczbie konstruktorów robot z pewnością będzie działał bez zarzutu! :)

Dzisiaj o godzinie 17:00 odbędą się ostatnie zajęcia z robotyki przed wakacjami.

Przypominamy, że w czerwcu startuje II edycja warsztatów SCRATCH - kto się jeszcze nie zapisał niech się pospieszy, bo zostało nam jeszcze kilka wolnych miejsc. Zajęcia są bezpłatne :)