Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Bukiety z okazji Dnia Matki w Pracowni Orange

W środę, 23 maja, rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Matki w Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem. Podczas warsztatów, które poprowadziła pani Violetta Dąbrowska, przygotowaliśmy elementy, które wykorzystaliśmy podczas drugiej części warsztatów - 25 maja. Posłużyły nam one do wykonania pięknych bukietów kwiatów. A nie są to zwykłe bukiety, bo zamknięte w kartce pocztowej. Jak to możliwe?

Wystarczy odrobina wyobraźni, kolorowy papier, nożyczki, klej i trójwymiarowa kartka gotowa. Jesteśmy przekonani, że mamy obdarowane takimi prezentami były bardzo zadowolone :)