Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Sukces konstruktorów II edycji robotyki w Pracowni Orange

Od 10 maja, w każdy czwartek (i jeden piątek) w naszej pracowni spotykała się duża grupa miłośników robotów, którzy wspólnymi siłami budowali urządzenie. Uczestników przybywało z każdym tygodniem, więc praca szła bardzo gładko. 24 maja odbyły się ostatnie zajęcia tej edycji.

Na twarzach uczestników widać było zadowolenie z wykonanej pracy. W końcu z elementów, które nie przypominały żadnego konkretnego kształtu oraz elektroniki zbudowali poruszającego się robota!

Teraz zapraszamy do zapisywania się na II edycję warsztatów z programowania w języku Scratch osobiście w pracowni lub pod nr telefonu 86 275 23 34.

Pierwsze zajęcia odbędą się 14 czerwca o godz. 17:00.