Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem po raz kolejny dołącza do akcji

"Narodowe Czytanie" pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Tym razem zapraszamy 26 sierpnia (niedziela) o godz. 1600

"Przedwiośniem" Stefana Żeromskiego rozpoczniemy Piknik Patriotyczny, który odbędzie na placu MOK właśnie 26 sierpnia o godz. 1700 Wszystkich chętnych zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpnia, tel. 86 275 23 34 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci MBP.

UWAGA! W związku z rozpoczynającym się remontem Miejskiego Ośrodka Kultury

informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna czynna będzie do końca sierpnia 2018 r.

Więcej informacji pod nr tel. 86 275 23 34

Sukces konstruktorów II edycji robotyki w Pracowni Orange

Od 10 maja, w każdy czwartek (i jeden piątek) w naszej pracowni spotykała się duża grupa miłośników robotów, którzy wspólnymi siłami budowali urządzenie. Uczestników przybywało z każdym tygodniem, więc praca szła bardzo gładko. 24 maja odbyły się ostatnie zajęcia tej edycji.

Na twarzach uczestników widać było zadowolenie z wykonanej pracy. W końcu z elementów, które nie przypominały żadnego konkretnego kształtu oraz elektroniki zbudowali poruszającego się robota!

Teraz zapraszamy do zapisywania się na II edycję warsztatów z programowania w języku Scratch osobiście w pracowni lub pod nr telefonu 86 275 23 34.

Pierwsze zajęcia odbędą się 14 czerwca o godz. 17:00.