Zapraszamy do udziału:

* Kino plenerowe - Letnie Kino Nadziei - 20-21 lipca, godz. 21:00, plac za MOK

Szczegóły na plakacie w zakładce KINO

* Wakacje z MOK - ilość miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny

II tura - 30 lipca - 3 sierpnia, godz. 10:00 - 14:00 - zapisy pod nr tel 86 275 23 43 lub w biurze MOK

* Podlaska Oktawa Kultur - 29 lipca.

Szczegóły w terminarzu

Pracownia Orange Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

w miesiącu lipcu 2018 zmienia godziny pracy

Aktualne godziny pracy:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - 13:00 - 18:00

środa - 8:00 - 13:00

Zapraszamy młodzież na warsztaty z Fundacją 5Medium (6-8 sierpnia) - podczas trzydniowych warsztatów wspólnie przygotujemy grę miejską, czekamy na Was i Wasze propozycje tematu gry miejskiej. Zapisy 86 275 23 34.

Mundial w wersji wirtualnej

W dniach 4-8 czerwca 2018 r. w Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem odbył się Mundialowy Turniej FIFA18 na PS4. Zgodnie z zasadami realnych piłkarskich zmagań mogło w nim wziąć udział 32 samodzielnych graczy, którzy w dniu rozpoczęcia rywalizacji musieli mieć ukończone 14 lat. Skompletowanie listy uczestników nie było trudnym zadaniem, ale niestety z różnych przyczyn nie wszyscy stanęli do walki o mistrzostwo.

Od poniedziałku do czwartku odbywały się mecze fazy grupowej. Każdego dnia rywalizowały ze sobą zespoły dwóch grup: poniedziałek – A i B, wtorek – C i D, środa – E i F, czwartek – G i H. Natomiast w piątek odbyła się faza pucharowa. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania i sprawili kilka niespodzianek, które nie przełożyły się na wyniki podczas zawodów w Rosji.

Mistrzem świata w naszej wersji zostały Niemcy, których do zwycięstwa poprowadził Mateusz Kulesza.

II miejsce zajęła Portugalia prowadzona przez Macieja Jabłonowskiego, natomiast najniższy stopień podium przypadł Szwajcarii, którą grał Kamil Konicki. Laureaci otrzymali puchary, dyplomy oraz gadżety klubowe MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, które wręczył członek zarządu klubu pan Tomasz Krajewski. Natomiast wszyscy uczestnicy, niezależnie od osiągnięć, otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział.

Szczegółowe wyniki poszczególnych meczów można przeczytać na stronie www.pracownieorange.pl. (link na dole artykułu)

To była pierwsza impreza tego typu zorganizowana w naszej pracowni, ale z pewnością nie ostatnia.

Już pod koniec lipca odbędzie się Turniej Minecraft i powoli myślimy nad powtórką rywalizacji w FIFA18.