Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Ciekawe odżywianie – pierwsze spotkanie Klubu Mamusiek w Pracowni Orange już za nami

W piątek 16 listopada swoją działalność rozpoczął "Klub Mamusiek" przy Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem. Klub powstał dzięki inicjatywie trzech młodych mam działających na rzecz Pracowni Orange – Edyty, Eweliny i Irminy.

Temat pierwszego spotkania dotyczył ważnego zagadnienia: "Ciekawe odżywianie, czyli jak nauczyć siebie i swoje dziecko wybierać zdrowie". Wykład przygotowała i poprowadziła Karolina Uszyńska – pasjonatka zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia.

Karolina jest studentką III roku dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, prowadzi zajęcia z przyszłymi mamami w szkole rodzenia „Dar życia”, a na co dzień pokazuje, że niewielkim kosztem i z przyjemnością można jeść smacznie, a przede wszystkim ZDROWO. Na swoim wykładzie opowiedziała jak efektywnie i na stałe wcielić w życie prawidłowy sposób żywienia dla całej rodziny i na bieżąco odpowiadała na pytania zgromadzonych mam. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć dzieci, które w trakcie zajęć otrzymały m. in. karty pracy, na których kolorowały produkty służące zdrowiu.

Na zakończenie każda z Pań otrzymała od nas drobny upominek, a wspaniała prowadząca zasłużone podziękowanie oraz gadżety nawiązujące do naszej pracowni.

Na następne spotkanie zapraszamy już 7 grudnia. Temat będzie dotyczył "Kreatywnych zabawek".