Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Tydzień Pracowni Orange - "Zajrzyj do przyszłości" w Wysokiem Mazowieckiem

Od 28 listopada do 5 grudnia w 40 Pracowniach Orange w całej Polsce odbędą się wyjątkowe warsztaty i zajęcia. Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem również przyłączyła się do wspólnego świętowania w ramach Tygodnia Pracowni Orange i z tej okazji przygotowała mnóstwo atrakcji.

28-29 listopada - wspólne dekorowanie naszej przestrzeni, projektowanie pocztówek w programie Canva, które wyślemy do Pracowni Orange w całej Polsce.

29 listopada godz. 1730-1830 – Literackie Andrzejki, czyli zaglądanie do przyszłości
z przymrużeniem oka

30 listopada godz. 1430 – warsztaty z programowania i robotyki

3 grudnia godz. 1130-1330; 1600-1800– "Magia świąt" – warsztaty plastyczne

4 grudnia godz. 930-1100 – "Mały z Dużym" – zajrzyj do przyszłości swojego domu

5 grudnia - Wolontariat - spotkania informacyjne i organizacyjne

Oprócz tego ogłaszamy konkurs: "Nasza miejscowość w 2050 roku". Szczegóły na plakacie oraz na stronie głównego organizatora - Fundacji Orange https://pracownieorange.pl/…/tydzien-pracowni-orange-2018-z...

Przyjdź i wspólnie z nami spędź miło i kreatywnie swój czas. Na wszystkie spotkania wstęp wolny!
Zapraszamy do odwiedzania nas w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Ludowa 15, II piętro.