Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Mały z Dużym - Tydzień Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem

Tydzień Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem - niespodzianek ciąg dalszy... we wtorek 4 grudnia zapraszamy o godz. 9:30 na spotkanie z cyklu "Mały z Dużym".

Porozmawiamy o grach i zabawach z dzieciństwa. Sięgniemy w przeszłość, przyjrzymy się teraźniejszości i spojrzymy w przyszłość. Zabierzcie ze sobą stare zdjęcia - będziemy wspominać :)

Pomoże nam w tym wspaniała kobieta, lokalna poetka, przesympatyczna osoba - Cecylia Dąbrowska.

Zapraszamy:) Wstęp wolny!