DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Scratch i robotyka

W ramach trwającego Tygodnia Pracowni Orange nie mogło zabraknąć zajęć z programowania w języku Scratch oraz warsztatów z robotyki, które w ubiegłym roku szkolnym cieszyły się u nas dużym zainteresowaniem.

 

W piątek, 30 listopada uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem wraz z opiekunem – p. Dorotą Roszkowską, przygotowali i poprowadzili to spotkanie. Serdecznie dziękujemy! Uczestnicy warsztatów składali robota Evolution. Na wszystkich czekały dodatkowe atrakcje – firmowe lizaki i balony z logo Fundacji Orange. Podczas tak krótkiego spotkania nie udało się złożyć robota do końca, w związku z czym mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników programowania i robotyki – od stycznia przyszłego roku ruszamy ze stałymi zajęciami.

 

 

 

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com