Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Magia Świąt w Pracowni Orange

Poniedziałkowe zajęcia plastyczne pt. "Magia Świąt", które odbyły się w ramach Tygodnia Pracowni Orange, wprowadziły uczestników w radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie.

Tego dnia odbyły się aż dwa spotkania, podczas których wspólnie wykonywaliśmy kartki świąteczne.

Rano odwiedzili nas uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej wraz z opiekunkami – terapeutkami zajęciowymi Pracowni Rękodzieła. Nieprawdopodobne jest to, że w tak szybkim tempie powstało wiele pięknych prac.

Po południu "Magię Świąt" przywoływaliśmy wspólnie z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy również przygotowali pocztówki bożonarodzeniowe. Oba spotkania były "magiczne" – pełne uśmiechu i życzliwości. Dziękujemy za Waszą obecność! Powstałe kartki uczestnicy mogli zabrać do domu lub zostawić w naszej pracowni. Zostaną one wysłane do Pracowni Orange z 3. edycji w całej Polsce.

Informujemy również, że 17 grudnia od godz. 1600 do 1800 odbędą się kolejne zajęcia, podczas których przygotujemy ozdoby choinkowe i świąteczne.