Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Mały z Dużym - gry i zabawy dzieciństwa

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galerie/2028/Maly_z_duzym oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Tydzień Pracowni Orange trwa! Z tej okazji, we wtorek (4 grudnia), gościliśmy u siebie dzieci z grupy "Sowy" z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem wraz z opiekunkami.

Wspólnie sięgaliśmy w przeszłość, przyjrzeliśmy się teraźniejszości oraz spojrzeliśmy w przyszłość. Pomogła nam w tym p. Cecylia Dąbrowska – lokalna poetka, członek Pracowni Orange, która przygotowała i poprowadziła zajęcia z cyklu "Mały z Dużym".

Pani Celinka czytała dzieciom fragmenty swoich wierszy i wspomnień, opowiadała jak wyglądało jej dzieciństwo i w jakie zabawy bawiła się, gdy była w ich wieku. Uczestnicy mieli również możliwość pobawienia się w jedną z nich. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stare zdjęcia, które prowadząca przyniosła ze sobą, aby choć trochę przybliżyć najmłodszym, jak wyglądały czasy jej dzieciństwa. Na koniec spotkania dzieci wymyślały jak będą wyglądały zabawki w przyszłości. Pomysłów było wiele, najciekawsze z nich to roboty i zabawki drukowane w 3d.

Serdecznie dziękujemy p. Celince za przygotowanie spotkania oraz przedszkolakom za udział w zajęciach.

{gallery}galerie/2028/Maly_z_duzym{/gallery}