DESIGNED BY joomla2you


 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Magia Świąt - tradycyjne ozdoby choinkowe

Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na drugie spotkanie z serii "Magia Świąt", tym razem będziemy wykonywać tradycyjne ozdoby choinkowe. Na pierwszych dwóch zajęciach, które odbyły się 3 grudnia, wykonaliśmy piękne pocztówki świąteczne. Zostały już wysłane do Pracowni Orange z 3. edycji w całej Polsce.

Podczas spotkania zaplanowane jest wręczenie nagród i wyróżnień dla dzieci, które wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Fundację Orange w ramach Tygodnia Pracowni Orange 2018. Jedna z prac będzie reprezentować nasze miasto w finale konkursu. Wyniki poznamy już niebawem:)

Zajęcia odbędą się 17 grudnia w godz. 16:00-18:00. Wstęp bezpłatny :)

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com