Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Magia Świąt - tradycyjne ozdoby choinkowe

Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na drugie spotkanie z serii "Magia Świąt", tym razem będziemy wykonywać tradycyjne ozdoby choinkowe. Na pierwszych dwóch zajęciach, które odbyły się 3 grudnia, wykonaliśmy piękne pocztówki świąteczne. Zostały już wysłane do Pracowni Orange z 3. edycji w całej Polsce.

Podczas spotkania zaplanowane jest wręczenie nagród i wyróżnień dla dzieci, które wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Fundację Orange w ramach Tygodnia Pracowni Orange 2018. Jedna z prac będzie reprezentować nasze miasto w finale konkursu. Wyniki poznamy już niebawem:)

Zajęcia odbędą się 17 grudnia w godz. 16:00-18:00. Wstęp bezpłatny :)