Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Fotobudka w Pracowni Orange - warsztaty

Właśnie rozpoczyna się karnawał i czas szalonych zabaw. A czymże jest zabawa bez szalonych zdjęć? Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, podczas których stworzymy własną fotobudkę z tłem, akcesoriami, nakryciami głowy.