DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Warsztaty z montowania filmów za nami

14 stycznia o godz. 15.30 odbyły się długo oczekiwane warsztaty z montowania filmów, które wygraliśmy w konkursie zorganizowanym w ramach Tygodnia Pracowni Orange „Nasza miejscowość 2050”.

Zajęcia poprowadziła Alicja Szulc – absolwentka realizacji obrazu na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz pedagogiki społeczno-opiekuńczej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. W swojej codziennej pracy wykorzystuje fotografię cyfrową i analogową, krótkie formy filmowe oraz animacje poklatkowe. Była to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży do poznania możliwości ich kieszonkowych komputerów, czyli smartfonów.

Nie ulega wątpliwości, że wszyscy wiedzieli, że telefon może zastąpić aparat fotograficzny lub kamerę, ale jak wielu z nich używało ich wcześniej do montowania filmów? Podczas 1,5-godzinnych warsztatów uczestnicy poznali podstawy korzystania z otwartych zasobów oraz zmontowali filmy według własnych pomysłów w aplikacji FilmoraGo. Ponadto poznaliśmy inne aplikacje służące do montażu, a efekty działania jednej z nich prezentujemy tutaj

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com