DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Pracowniana fotobudka

Przy samym wejściu do Pracowni Orange znajduje się nasza fotobudka. Razem z kolorową ścianką powstały również akcesoria wśród których nie mogło zabraknąć tabliczki #Pracownia Orange oraz serduszkowych okularów ;) W naszej fotobudce doskonale bawiliśmy się zarówno my - dorośli, jak i dzieci uczestniczące w zajęciach odbywających się w Pracowni. Jeżeli też macie ochotę na mini sesję w naszej fotobudce - zapraszamy!!!

 

 

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com