Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Robotyka w 2019 r. zainaugurowana!

Nareszcie się udało! Robot Evolution, którego zaczęliśmy składać w listopadzie ożył!

17 stycznia zorganizowaliśmy pierwsze w nowym roku zajęcia z robotyki, które przyciągnęły sporą rzeszę miłośników robotów. Tym razem czasu wystarczyło i nasz robot rozpoczął wędrówkę po naszej przestrzeni, a nawet okazywał emocje!

Od lutego chcemy ruszyć z regularnymi zajęciami – o szczegółach będziemy informować wkrótce.

A tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z czwartkowych zajęć.