Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Piękne z Mary Kay - warsztaty pielęgnacyjne w Klubie Mamusiek

W Klubie Mamusiek odbyło się kolejne spotkanie. Dla wielu mam te klubowe zajęcia są odskocznią od codziennych obowiązków oraz okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci. Tym razem jednak panie miały okazję zadbać o siebie, gdyż 18 stycznia zorganizowane zostały warsztaty pielęgnacyjne. Uczestniczki wyszły z warsztatów z satynowymi dłońmi oraz makijażem dziennym wykonanym przez konsultantki firmy Mary Kay.

Warto wspomnieć, że w trakcie spotkania odbyła się również loteria, w której można było wygrać aż trzy zestawy kosmetyków. Dziękujemy Annie Tymińskiej oraz Małgorzacie Tryniszewskiej za zapoznanie z marką oraz wskazówki dotyczące pielęgnacji i makijażu.

W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami a ograniczoną liczbą miejsc, w lutym planujemy kolejne takie spotkanie w naszej pracowni. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku, gdzie informujemy o naszych działaniach.