DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

O kreatywnych zabawkach w Pracowni Orange

Klub Mamusiek przy Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem działa krótko, ale rozwija się bardzo prężnie, zrzeszając coraz liczniejszą grupę Mam.

Piątkowe spotkanie (7 grudnia) dotyczyło kreatywnych zabawek. Temat jak najbardziej na czasie, bowiem już wkrótce Boże Narodzenie i najwyższa pora, żeby kupić prezenty dzieciom. A kto doradzi lepiej niż współwłaścicielka sklepu z zabawkami „Puchatek” – Joanna Grabowska? Pani Joasia przedstawiła przekrój zabawek dla dzieci w różnym wieku: od niemowlaka do przedszkolaka. Niektóre materiały demonstracyjne zostały od razu przetestowane przez dzieci, które towarzyszyły swoim mamom. Część z prezentowanych zabawek została u nas, zatem zapraszamy do ich testowania:)

 

Serdecznie dziękujemy pani Joannie za poświęcony nam czas. Mamy nadzieję, że wkrótce powrócimy do tematu, który jeszcze nie został wyczerpany. Słowo podziękowania kierujemy też do naszego wolontariusza Marcina, który zorganizował dzieciom czas w kąciku zabaw.

Kolejne spotkanie odbędzie się w styczniu. O dokładnym terminie i temacie będziemy informować na naszej stronie internetowej.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com