DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Ferie 2019 w Pracowni Orange

Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem, chociaż tymczasowo znajduje się w Urzędzie Miasta, nie rezygnuje z organizowania zajęć dla dzieci. I tak w dniach 21-25 stycznia odbył się cykl spotkań feryjnych. Każdy dzień miał inny motyw przewodni.

Pierwszego dnia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka i przygotowywaliśmy dla nich ryżowe bałwanki. We wtorek 22 stycznia świętowaliśmy 1. urodziny Pracowni Orange – były tańce, inne zabawy oraz tort, który był główną atrakcją. W środę uczestnicy zajęć dzielnie walczyli z trudnymi łamigłówkami, bo ile słów można ułożyć z liter składających się na LABORATORIUM? Zawitała też do nas pani Anna Rytel – policjantka, która rozwiązywała z uczestnikami ferii zagadki dotyczące bezpieczeństwa. Bardzo dziękujemy! Czwarty dzień stanął pod znakiem planszówek i innych gier strategicznych – pomysłów nam nie brakowało. Natomiast tydzień zakończyliśmy planami na kolejne działania. Jedni wyjeżdżają do rodziny, inni w góry – generalnie nikt nie będzie się nudził!

A po feriach zapraszamy na kolejne ciekawe działania!

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com