Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wtorki z robotyką - zapraszamy do zapisów

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych zajęciami z robotyki! Już od 19 lutego ruszamy z cyklicznymi zajęciami, które poprowadzą członkowie Szkolnego Wolontariatu Pomagam Aktywnie działającego w Zespole Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem :) Warsztaty będą się odbywać we wtorki o godz. 15.30 w tymczasowej siedzibie Pracowni Orange, czyli na II piętrze Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie.