Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wtorki z robotyką - zapraszamy do zapisów

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych zajęciami z robotyki! Już od 19 lutego ruszamy z cyklicznymi zajęciami, które poprowadzą członkowie Szkolnego Wolontariatu Pomagam Aktywnie działającego w Zespole Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem :) Warsztaty będą się odbywać we wtorki o godz. 15.30 w tymczasowej siedzibie Pracowni Orange, czyli na II piętrze Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie.