Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Jak wybierać zdrowie w XXI wieku?

W Klubie Mamusiek działającym w Pracowni Orange, 13 lutego odbyło się kolejne spotkanie. Tym razem mamy oraz inni zainteresowani wysłuchali prelekcji dotyczącej tego, jak zachować zdrowie w XXI wieku, co, jak się okazało, nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach. Dowiedzieli się, jakich wartości odżywczych potrzebuje nasz organizm do prawidłowego funkcjonowania oraz poznali dobroczynne właściwości m.in. kolagenu czy aloesu. Gdy rodzice słuchali wykładu, dzieci bawiły się w przygotowanym przez nas kąciku zabaw.

Następne spotkanie juz na początku marca! Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku i instagramie.