DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Jak wybierać zdrowie w XXI wieku?

W Klubie Mamusiek działającym w Pracowni Orange, 13 lutego odbyło się kolejne spotkanie. Tym razem mamy oraz inni zainteresowani wysłuchali prelekcji dotyczącej tego, jak zachować zdrowie w XXI wieku, co, jak się okazało, nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach. Dowiedzieli się, jakich wartości odżywczych potrzebuje nasz organizm do prawidłowego funkcjonowania oraz poznali dobroczynne właściwości m.in. kolagenu czy aloesu. Gdy rodzice słuchali wykładu, dzieci bawiły się w przygotowanym przez nas kąciku zabaw.

 

Następne spotkanie juz na początku marca! Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku i instagramie.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com