DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Piękne w Pracowni Orange - warsztaty pielęgnacyjne

Za nami drugie już warsztaty pielęgnacyjne twarzy i dłoni oraz makijażu dziennego z firmą Mary Kay. W związku z dużym zainteresowaniem a ograniczoną liczbą miejsc, 15 lutego, w Pracowni Orange po raz kolejny zorganizowaliśmy spotkanie dla pań połączone z prezentacją kosmetyków tej marki. Konsultantki, Anna Tymińska oraz Małgorzata Tryniszewska, opowiedziały jak powinna wyglądać codzienna pielęgnacja skóry oraz wykonały makijaże dzienne.

Na zakończenie odbyła się również loteria, w której do wygrania były firmowe kosmetyki.

Dziękujemy wszystkim paniom oraz naszej najmłodszej uczestniczce za udział w spotkaniu i wspólnie spędzony czas w Pracowni Orange :)

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com