Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Piękne w Pracowni Orange - warsztaty pielęgnacyjne

Za nami drugie już warsztaty pielęgnacyjne twarzy i dłoni oraz makijażu dziennego z firmą Mary Kay. W związku z dużym zainteresowaniem a ograniczoną liczbą miejsc, 15 lutego, w Pracowni Orange po raz kolejny zorganizowaliśmy spotkanie dla pań połączone z prezentacją kosmetyków tej marki. Konsultantki, Anna Tymińska oraz Małgorzata Tryniszewska, opowiedziały jak powinna wyglądać codzienna pielęgnacja skóry oraz wykonały makijaże dzienne.

Na zakończenie odbyła się również loteria, w której do wygrania były firmowe kosmetyki.

Dziękujemy wszystkim paniom oraz naszej najmłodszej uczestniczce za udział w spotkaniu i wspólnie spędzony czas w Pracowni Orange :)