DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Podstawy brafittingu w Klubie Mamusiek

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Pracownia Orange zorganizowała spotkanie dotyczące podstaw brafittingu. Panie przybyłe 4 marca na zajęcia Klubu Mamusiek poznały tajniki dobrze dobranego biustonosza, dowiedziały się jak w prosty sposób sprawdzić swój rozmiar oraz na co szczególnie zwrócić uwagę przy kupnie stanika. Uczestniczki miały okazję zobaczyć czym różnią się poszczególne modele i dla kogo są przeznaczone. Była to również doskonała okazja do poznania nowości dostępnych na rynku.

 Spotkanie przygotowała i poprowadziła specjalistka w tej dziedzinie p. Monika Wałejko – współwłaścicielka sklepu Verona i firmy Vena Lingerie (polskiego producenta bielizny damskiej). Towarzyszyły jej panie pracujące w sklepie w naszym mieście, które na koniec rozdały wszystkim paniom upominki oraz zniżki do sklepu.

Noszenie dobrze dobranego stanika jest ważne nie tylko ze względu na ładny wygląd, ale również dla naszego zdrowia. Nieodpowiednie podtrzymanie biustu może powodować migrenę oraz prowadzić do zwyrodnień kręgosłupa. Jesteśmy przekonani, że uczestniczki spotkania zastosują zdobytą wiedzę w praktyce.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com