DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Sportowy koniec wakacji w Pracowni Orange

Zachęceni sukcesem zeszłorocznego Mundialowego Turnieju FIFA18, w tym roku e-sportową rywalizację postanowiliśmy zorganizować na zakończenie wakacji. Zmagania w Wakacyjnym Turnieju FIFA19 rozpoczęły się w poniedziałek 26 sierpnia i trwały do końca tygodnia, czyli 30 sierpnia.

Chęć rywalizacji zgłosiło 11 zawodników (może to dobry początek pracownianej drużyny piłkarskiej?), którzy 21 sierpnia wylosowali następujące grupy:

A

FC Barcelona I

Juventus Turyn I

Manchester United I

FC Barcelona II

B

Juventus Turyn II

Juventus Turyn III

Manchester United II

Manchester City

C

Juventus Turyn IV

FC Barcelona III

FC Liverpool

 Każdego dnia odbywały się mecze jednej grupy i z każdej z nich do dalszej gry przeszło dwóch graczy. W związku z awansem sześciu zawodników 28 sierpnia odbyło się drugie losowanie, w którym ustalono składy kolejnych dwóch grup:

D

Juventus Turyn I

Juventus Turyn IV

Juventus Turyn II

E

FC Liverpool

FC Barcelona II

Manchester United II

 29 sierpnia odbyły się mecze grup D i E. Walka była niezwykle zacięta, a napięcie towarzyszyło wszystkim niemal do ostatnich minut ostatniego meczu.

W półfinałach, które odbyły się 30 sierpnia, zmierzyły się: Juventus Turyn I z Manchesterem United oraz Juventus Turyn IV z FC Liverpoolem. Ostatnie rozgrywki były pełne emocji, ale wygrać mógł tylko jeden zawodnik.

Wakacyjnym mistrzem FIFA19 na PS4 został Juventus Turyn I, który do zwycięstwa poprowadził Dawid Grabarz. II miejsce zajął Juventus Turyn IV prowadzony przez Franciszka Giero, natomiast miejsce III przypadło klubowi FC Liverpool pod kierunkiem Igora Grochowskiego. Wyniki wszystkich meczów można sprawdzić tutaj: https://pracownieorange.pl/pracownia/wysokiemazowieckie/.

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy samych pozytywnych ocen i wielu nowych doświadczeń w nowym roku szkolnym!

 

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com