DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Liga Mistrzów na PS4 w Wysokiem Mazowieckiem

Dla takich chwil warto organizować e-sportowe rywalizacje:D Od 16 do 19 września w naszej Pracowni trwały zmagania w wirtualnej Lidze Mistrzów rozgrywanej przy pomocy gry FIFA19, w której chęć udziału zgłosiło 10 zawodników, w związku z czym faza grupowa odbyła się w dwóch turach. Pierwsza była tradycyjna: z każdej z trzech grup do drugiej rundy awansowało dwóch zawodników. Zasady drugiej były niemal identyczne jak w pierwszej, z tym że byli oni podzieleni na dwie trzyosobowe grupy, z których po dwóch graczy przeszło prosto do półfinałów. Losowanie miejsc w grupach obu rund odbyło się w piątek 13 września. Mecze drugiej rundy oraz faza finałowa odbyły się w czwartek 19 września.

Na 16 i 17 września zaplanowano mecze grup A i B. Niestety, być może nadmiar obowiązków szkolnych nie pozwala wszystkim na udział w rywalizacji, dlatego w każdej z nich dotarło tylko dwóch uczestników, którzy do zwycięstwa postanowili poprowadzić PSG i Juventus oraz AS Romę i FC Barcelonę. W związku z powyższym odbył się tylko dwa dwumecze. W poniedziałek drużyna z Paryża dwukrotnie wygrała z Juventusem 6:2 i 8:2,  natomiast we wtorek drużyna hiszpańska odniosła podwójne zwycięstwo 2:0 nad graczami z Rzymu.

W środę 18 września zawodnicy stawili się w komplecie, dzięki czemu niesamowite emocje towarzyszyły wszystkim do ostatnich chwil i udało się wyłonić zawodników, którzy przeszli do dalszej gry, czyli Juventus III i Manchester City.

19 września odbyła się druga tura fazy grupowej. O godz. 15.00 rozegrane zostały dwumecze grupy D, w której przyszli wszyscy uczestnicy, natomiast z zawodników grupy E stawił się jedynie grający Juventusem III, dlatego w ostatniej chwili musieliśmy zmodyfikować zasady. Bo kto powiedział, że ostatni w tabeli grupowej nie może zagrać o miejsce na podium? My dajemy szansę każdemu;) Dlatego tuż po zmaganiach grupy D rozegraliśmy fazę finałową!

Mistrzem FIFA19 w Wysokiem Mazowieckiem został Michał Orzechowski (Juventus), II miejsce zajął Mateusz Dylewski (Mancehster City), natomiast III miejsce przypadło Miłoszowi Miszczukowi (FC Barcelona). Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com