Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

TYDZIEŃ Z INTERNETEM 2015

W ramach ogólnoeuropejskiej kampanii „Tydzień z Internetem” Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem organizuje spotkanie dla seniorów pt. „Selfuj się kto może” oraz dla dzieci pt. „Co ze mnie wyrośnie”Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 23-29 marca br. Jej myśl przewodnia to zdobywanie i rozwijanie umiejętności cyfrowych potrzebnych w nowoczesnej europejskiej gospodarce. Główne obszary tematyczne dotyczą podnoszenia świadomości i budowania umiejętności cyfrowych wymaganych na rynku pracy oraz zapewnienie wszystkim szansy na włączenie się w cyfrowy świat.

Więcej informacji można uzyskać w „Czytelni Książki i Prasy”. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach!