DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja
Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6,7 mln zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem wziął udział w konkursie „ZAPRASZAMY DO GRY - LOKALNE PROJEKTY EDUKACJI KULTUROWEJ” realizowanym w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura. Złożony przez naszą instytucję projekt „Na tropie wysokomazowieckiego misia” otrzymał dofinansowanie i znalazł się wśród 15 najlepszych w całym województwie.
Działanie prowadzone w ramach zadania Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Wojewódzki Ośrodek  Animacji Kultury w Białymstoku, będącego częścią programu „Bardzo Młoda Kultura" Narodowego Centrum Kultury.

Aktualności

Przedszkolaki w bibliotece !

Maj to miesiąc książki i bibliotek, to czas w którym odbywa się najwięcej wycieczek wprowadzających do biblioteki.

Dnia 18 maja „Oddział dla dzieci” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wysokiem Mazowieckiem odwiedziła grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Świat Malucha” wraz z opiekunkami. Dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta w takim miejscu.

 

Dzieci poznały zasady korzystania z księgozbioru, dowiedziały się jak założyć kartę czytelnika oraz ile książek można wypożyczyć jednorazowo i na jaki okres.

W trakcie spotkania nie mogło zabraknąć głośnego czytania. Dzieci wysłuchały wierszy na okazję zbliżających się świąt: Dnia Matki i Dnia Dziecka. Wychodząc obiecały, że wrócą razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com