DESIGNED BY joomla2you

 Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Wartość projektu: 9,8 mln zł, Dofinansowanie: 6 482 836,62 zł. W ramach przebudowy i remontu budynku MOK zostanie m.in. zmodernizowana sala widowiskowo-kinowa, a sam obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Aktualności

Przedszkolaki w bibliotece !

Maj to miesiąc książki i bibliotek, to czas w którym odbywa się najwięcej wycieczek wprowadzających do biblioteki.

Dnia 18 maja „Oddział dla dzieci” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wysokiem Mazowieckiem odwiedziła grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Świat Malucha” wraz z opiekunkami. Dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta w takim miejscu.

 

Dzieci poznały zasady korzystania z księgozbioru, dowiedziały się jak założyć kartę czytelnika oraz ile książek można wypożyczyć jednorazowo i na jaki okres.

W trakcie spotkania nie mogło zabraknąć głośnego czytania. Dzieci wysłuchały wierszy na okazję zbliżających się świąt: Dnia Matki i Dnia Dziecka. Wychodząc obiecały, że wrócą razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki.

Copyright (c) MOK Wysokie Mazowieckie 2015. All rights reserved.
Designed by joomla2you.com