Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Spotkania z pasjami

„Spotkania z pasjami” to projekt edukacyjno-animacyjny realizowany przez Fundację Orange skierowany do seniorów. W roku ubiegłym cieszył się on dużym zainteresowaniem i dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem postanowiła kontynuować spotkania.

Tym razem seniorzy będą mieli okazję uczestniczyć w 15 spotkaniach on-line w formie wideokonferencji, które odbędą się w „Czytelni książki i prasy” MBP. Gośćmi tych spotkań będą zarówno osoby znane, które opowiedzą o swoich zainteresowaniach, jak również osoby mniej znane, ale równie aktywnie spędzające czas wolny.

Zajęcia są bezpłatne i będą odbywać się w czwartki o godz. 11.00 od kwietnia do listopada, średnio dwa razy w miesiącu.

Zaczynamy już 10 kwietnia spotkaniem z Emilianem Kamińskim. Zapraszamy!

E. Decewicz