Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

"Funpakiet dla bibliotek" zakończony!

„Funpakiet dla bibliotek” - program firmy Funmedia, w którym uczestniczyła Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników biblioteki.

Umożliwiał on bezpłatny, nieograniczony dostęp do pięciu interaktywnych kursów (językowych i specjalistycznych) dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów.

Najmłodsi uczestnicy uczyli się języka angielskiego, starsi mogli skorzystać z kursów: języka niemieckiego, francuskiego i angielskiego, a także wspomagającego procesy pamięciowe. W trakcie półrocznego dostępu do kursów z naszej oferty skorzystały 93 osoby!