Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Dotacja Biblioteki Narodowej

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” Miejska Biblioteka Publiczna otrzymała dotację w wysokości 6500 zł., za którą zakupiono 252 książki. Nowości są już udostępniane czytelnikom, mamy nadzieję, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników książki.