Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

Zapraszamy na lekcje biblioteczne

W ramach popularyzacji czytelnictwa Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na lekcje biblioteczne dla zorganizowanych grup dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

Edukacja czytelnicza prowadzona w formie lekcji to najlepsze źródło informacji o funkcjonowaniu, zbiorach i ofercie biblioteki. Celem tych zajęć jest zapoznanie młodego czytelnika z biblioteką oraz podkreślenie roli książki w życiu każdego człowieka.

Nauczycieli zainteresowanych ofertą lekcji bibliotecznych prosimy o kontakt z kierownikiem biblioteki p. Dorotą Mokrzewską w celu ustalenia terminu zajęć. Tel. 86 275 23 34.