Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja zdegradowanego podobszaru osiedla ADM poprzez przebudowę i remont wnętrz budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 Osi Priorytetowej VIII. Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.5. Rewitalizacja

FunEnglish w bibliotece - bezpłatny kurs języka angielskiego dla dzieci

Z przyjemnością informujemy, że przystąpiliśmy do projektu „FunEnglish w bibliotece”.

W ramach współpracy z firmą Funmedia oraz Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego uzyskaliśmy dostęp do bezpłatnych e-learningowych kursów języka angielskiego dla dzieci FunEnglish.pl oraz FunJunior.pl do 31 października 2016 r.

Kurs FunEnglish jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Łączy naukę z zabawą – składa się z kilkuset filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń. Kurs FunEnglish.pl jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W tegorocznej edycji przewidziano kurs dla przedszkolaków – FunJunior. To w pełni interaktywny i multimedialny kurs angielskiego dla dzieci w wieku 4-5 lat, oparty o metodę immersji – dziecko ma tu kontakt jedynie z językiem angielskim.

Dzieci mogą korzystać z kursu zupełnie samodzielnie – potrzebny jest im tylko biblioteczny komputer z dostępem do Internetu. Przez czas trwania kursu mogą liczyć na pomoc pracowników biblioteki.

Bliższe informacje w „Czytelni książki i prasy”

Miejskiej Biblioteki Publicznej

lub pod nr. tel.: 86 275 23 34